Investice do nemovitostí Praha


Nemovitostní trh byl vždy bezpečným přístavem, kam alokovat část portfolia jak v dobách vysokého hospodářského růstu, tak v dobách útlumu. Nemovitost jako aktivum vykazuje podstatně nižší volatilitu, nežli jiná aktiva a jeho hodnota v čase neustále roste.

Český nemovitostní trh v květnu 2004 době dostal impuls v podobě vstupu země do Evropské unie. Tento impuls zvedl úroveň nemovitostního trhu u nás, avšak také zdůraznil nutnost pečlivého výběru těch nejlepších investic, pokud chce investor dosáhnout těch nejzajímavějších výnosů.

V příští dekádě budou ceny nemovitostí zásadně ovlivněny vstupem České republiky do eurozóny a umožnění zahraničním osobám přímo vlastnit nemovitosti v České republice.

Společnost Immobiliare Karlův Most má zkušenosti s obchodováním nemovitostmi od roku 1992 a úspěšně a opakovaně s ní investuje mnoho spokojených klientů.

Do pole našeho působení spadají především:

  1. Pozemky za účelem stavby rezidenčního bydlení na území Prahy
  2. Zemědělství
  3. Činžovní domy v Praze
  4. Alternativní energie
  5. Rozvoj průmyslových zón
  6. Sportoviště, golfová hřiště

U všech těchto investic jsme připraveni Vám nabídnout kompletní servis na špičkové úrovni: od vyhledání vhodné investice přes organizační, technické i právní pokrytí nákupního procesu po veškerou potřebnou související konzultační činnost.